26. 6. 2019

NEGATIVE APPROACH (USA) + VOLE + FLOWERS FOR WHORES

23.7. Brno - Kabinet MÚZ


NEGATIVE APPROACH (USA)
Legendární kapela Negative Approach, kterou lze po boku kapel Black Flag a Minor Threat označit za pionýry amerického hardcoreu, přijíždí poprvé do Brna. Vznikli v roce 1981 v Detroitu, jednom z nejneutěšenějších měst v Americe. Svoje hudební DNA ovlivněné zvukem The Stooges a MC5 a životní frustraci a zoufalství přetavili v hlučnou, rychlou a nenávistnou hudbu. Oproti výše zmíněným kolegům byla však celá detroitská scéna přímočařejší, násilnější a zkrátka víc lopata. První singly a album vyšly jako jedno z prvních titulů na legendárním detroitském vydavatelství Touch and Go, které se vzápětí stalo jednou z nejzásadnějších líhní nezávislé hudby. I za velmi krátkou dobu existence kapely, která se datuje mezi roky 1981 - 1985, stihli nahrát skladby, které se po letech staly bez přehánění zlatým fondem amerického HC a které zaslechnete hrát v tisíce garážích i na velkých pódiích vyhlášených celebrit po celém světě.
Druhá kapitola kapely se začala psát při příležitosti oslav 25 let existence labelu Touch and Go a následné nabídce Thurstona Moora (Sonic Youth), aby si NA zahráli po boku The Stooges a MC5. Zpěvák John Brannon tehdy postavil kapelu, se kterou vydal i nový singl na Taang! Records. Úterní červencový klubový koncert ve společnosti hitů jako "Pressure", "Can't Tell No One" nebo "Ready to Fight" zaručuje, že Kabinet se v poklidném prázdninovém čase stane opět jadernou elektrárnou!
https://youtu.be/YDxA3cla5cg
https://youtu.be/weGJ1kfUkkA

VOLE
Nikdo Vám nemůže dát tolik co Vám Vole dokážou slíbit. Továrna na hluk i neplechu, kterou nezastaví ani vlak. Z propojení punkového a AVU světa nemůže vzniknout nic "hezkýho", a tak už se náramně těšíme na druhou velkou desku, která pomalinku začíná kopat.
https://stoned-to-death.bandcamp.com/album/vole
https://softskins.bandcamp.com/album/n-v-n-d-t-k-m-v-m-s

FLOWERS FOR WHORES
90´s hardcore/metal v duchu Misery Signals. Nové skladby a síla nezvladatelné bestie zpátky v Kabošu.
https://www.facebook.com/FFWprague
video: https://youtu.be/AK-49AHg5Q0


předprodej : https://bit.ly/2XqRjV2
180 / 200 + poplatky sítě
Na místě 250,-

Žádné komentáře:

Okomentovat