22. 2. 2015

Koncerty duben 2015BENEFIT NA FOTBAL PROTI RASISMU
1.4. Brno - Vegalité: MEAN JEANS (USA) + NANCY (USA) + TOUFAR + SAKALA
!!start 19:30!!
Spojením sil THE SHULLINS  & FPR crew zveme na koncert:

MEAN JEANS (USA)
Party punk od trojice sígrů z Portlandu. RAMONES, ale také stopy po BEACH BOYS, BEATLES hraný na rychlost 45RPM. Garage punk s rock´n´rollovým šmrncem, prošpikován pop punkovou chytlavostí a opatřen sborovými vokály. Desky a tuny split singlů na Dirtnap records (domov The Estranged, Autistic Youth, Big Eyes,...). Koncert na kterém se ukáže, kdo podváděl v tanečních.
http://meanjeans.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/themeanjeans?fref=ts

NANCY (USA)
Brooklynská dvojka ví moc dobře co znamená hrát punk/rock ´n´roll v duchu Ramones. Úderné, přímočaré a samozřejmě extrémně chytlavé songy s typickými zabijáckými vokály. Tří akordová punkrock jízda!
http://nancymommy.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/nancymommynyc?fref=ts
video: https://www.youtube.com/watch?v=xKUuHSubi-k

TOUFAR
Čerstvý emocore z Vysočiny. Toufar znamená návaznost na hluboký příběhy rodnýho kraje a vědomí, že pohnout se dá i s věcmi, které se jeví jako nehybný.

http://toufar.noblogs.org/

SAKALA
Zasloužilá hardcorová trojice z Havlíčkova Brodu. Přiveze nové EP jménem Ívl: "Je tam empirický patos hlíny v hubě, je tam blackmetalové roucho za stromem, emocorový náhubek, ten, co je nacvaknutý do ďásna" (z recenze od Maxima na Diycore.net).

http://sakala.bandcamp.com/
http://bandzone.cz/sakala

Veškerý výdělek z koncertu je benefiční na Fotbal proti rasismu.
start !!!19.30 přesně!!!, konec 23.00
nekuřácký sál
zvuk tomas/patso team

Fotbal proti rasismu se koná 15. - 16. 5. 2015 v malebné vsi jménem Věžnička, nedaleko Jihlavy. Letošní devátý ročník nabídne, kromě fotbalu, koncerty DIY kapel všech stylů, zajímavé workshopy a divadelní performance. Program je každý rok vázaný k aktuálnímu tématu, týkající se nejen problematiky rasismu, ale i jiných forem útlaku a bezpráví. Blok přednášek, promítání, diskuze a výstava připomenou památku obětí cikánského pracovního tábora fungujícího za 2. světové války v Letech u Písku. Dalším tématem budou protiislámské nálady v naší společnosti. Fotbal samotný se zde hraje zejména pro potěšení ze hry, jediná cena, která se předává, je za nejlepší týmové dresy. Po celou dobu konání akce se můžete těšit na bohaté veganské občerstvení, vesnickou hospodu, čajovnu a další aktivity pro dospělé i děti. Podrobné informace brzy na webu http://fpr.musicforliberation.com
4.4. Brno - Vegalité: BLANK PAGES (D) + INNOXIA CORPORA

BLANK PAGES (D) 
Berlínský punk s nutnou dávkou melancholie, powerpopové chytlavosti, sborové zpěvnosti a decentním retro soundem. Svátek pro milovníky kapel jako RED DONES, WIPERS, OBSERVERS... Šušká se, že se jedná o poslední turné. V sestavě najdeš staré známé tváře kapel IDLE HANDS, DRAMANINE, MODERN PETS ... Desky na Taken By Surprise, Hardware records.

INNOXIA CORPORA 
Valašský punk´n´roll. Rožnovský rukopis, drive a osobitá porce melodie. Po delší době zpátky v Brně. http://www.innoxiacorpora.cz/

Žádné komentáře:

Okomentovat