8. 9. 2016

KOVADLINA + REPELNT SS + REMISSIONS (Finsko)

2.10. Brno - Kabinet Múz, 20.00

 (před koncertem proběhne utkání v pinecu)

Line-up:
17:00 Ping pong stage ˇˇ
20:45 hardcore stage v pořadí:
1) REMISSIONS (FIN)
2) KOVADLINA
3) REPELENT SS
ˇˇ největší pinecová obíhačka/kolotoč/amerika v dějinách Kabošu. Přijď i ty svoje problémy vyřešit k zelenýmu stolu s částí osazenstva kapel. Úroveň, nerozhoduje. Maš-li pálku nebo dvě? Vem je i pro ostatní.
KOVADLINA
Melodický a zároveň dravý hardcore/punkrock od ex či současných členů kapel HANBA, REPELENT SS, BALACLAVA, MOTHER, TUMMO, TOMÁŠ PALUCHA, PRIESSNITZ,…Debutová deska „Životy těch druhých“ vyšla v červnu na Damage Done records, nové (split) singly se dotahují do finální podoby. Těšit se krom "osvedčených" hitů můžeme i na skladby nové, které vznikly mimo jiné právě při poslední návštěvě Kabinetu Múz.
https://kovadlina.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/kovadlinapunx/

REPELENT SS
Zlej hard core. Kapela, kde Morava si podala ruce s Prahou. Rychlý, drtivý HC v duchu kanadské školy let 90tých (stopy vedou k Left For Dead, The Swärm, Acrid), s krátkou stopáží a skvělými texty. Na Damage Done vychází v září LP, kde stranu A okupuje Demo a Béčko je napěchováno novými skladbami, kde kapela si pohrává s rychlostí i náladou. První koncert v Brně Repelenťáči uštědřili publiku výchovný políček a každý si odnesl malou výslušku ať už v podobě kečupu nebo kalhot stažených půl žerdi. Poslední návštěva Brna ovšem ukázala, že Štatl team má svoji hrdost a tak (ačkoliv to kapela nerada přiznává) RSS dostali slušnou nakládačku. Jaké to bude tentokrát, záleží už jen na obou frontách samotných.
https://repelentss.bandcamp.com/

REMISSIONS (FINSKO)
Nekompromisní, přímočarej Clevo hardcore z Tampere. První turné, které Kovadlina odjela patřilo Finsku a společnost jim dělalo právě toto družstvo. Tentokrát se prohodila mapa. Očekávat můžeme mimo jiné materiál z nové desky.
https://remissions.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/Remissions
http://sic-semper-remissions.tumblr.com/

Žádné komentáře:

Okomentovat