3. 9. 2015

RED DONS (USA) + CULT VALUES (D) + SAME RIVER TWICE

11.9. Brno - Bajkazyl, Dornych 2a


AKTUALNI INFORMACE KE KONCERTU:
Ahoj, rozhodli jsme se celou tuto akci pojmout jako Solidarni koncert na podporu uprchliku. A to hned vice zpusoby:
- na koncerte bude probihat sbirka hygienickych potřeb a zdravotnickeho materialu. Aktualne jsou potreba: plastěnky, zubni kartacky, pasty, kapesniky, vlhcene ubrousky, prací prášek/gel na ruční praní, sprchové gely, šampony (ideálně malé lahvičky). Ze zdravotníckých materialu pak:
Desinfekce-na ruce, na rany (jodova, peroxid vodiku, novikov, braunovidon)
Antipyretika/analgetika -  Ibalgin, Paralen, Coldrex,...,Rukavice, Izolační alufolie, Obvazy, Obinadla
Naplasti - na strihani, kusové, Kulisek (rehydratac. napoj pro deti), Ophtalmo-septonex, Zivocisne uhli, Panthenol, Hemagel, Fenistil, Analgeticke masti - Veral, dolgit,..

Bylo by skvele, kdyby co nejvic z nas doneslo aspon jednu vec. Prosim nenoste obleceni ani jine objemne veci. Logisticky se vyplati je rovnou zanest do sbernych mist (např. Kino Scala od 14-23hod kazdy den).
- veskery vydelek pujde na beneficni konto
- u vstupu bude umistena beneficni pokladnicka

informace:
www.facebook.com/pomocprouprchliky?fref=ts&__mref=message
www.pomocuprchlikum.cz/
www.a2larm.cz/2015/09/manual-na-pomoc-uprchlikum/

Samotny koncert zacne ve 20.00. Vstup bude 150,-. Protoze se jedna o jedinou zastavku Red Dons v CR, muze se velmi lehce stat, ze koncert bude kapacitne vyprodanej. Proto doporucujeme dojit vcas. (Volba Bajkazylu nebyla nahodna, cilem je rovnez podporit tohle nove vznikajici sympaticke misto). Na miste pak ceka zpestreni v podobe maleho podia pro publikum nikoliv pro kapelu.


RED DONS (USA) - Do Brna se vrací s novou deskou portlandská punková senzace, která se stala inspirací pro desítky dalších kapel . Své fans uhranula nezaměnitelnou recepturou, ve které se melancholie střídá s chytlavou výbušností, nepředvídatelnými kytarovými riffy, výrazným harmonizujícím zpěvem, decentním retro soundem a odkazem na kapely jako Wipers, Germs či skandi punk vlnu včele Gorilla Angreb, Regulations, apod. Po dvou velkých deskách, právě na podzim vychází album nové, které lze označit zprofanovaně jako nejvyzrálejší počin. O vydání se postarala osvědčená dvojice Deranged / Taken By Surprise records. Kapela, která vznikla už v roce 2006 vždy působila jako kolektiv lidí, kteří žili na různých kontinentech, ale pojítkem byl vždy Portland. A tak není divu, že za svoji existenci najdeme v řadách kromě základu tvořený kapelami The Observers, Clorox Girsk, Revisions, také členy The Estranged/From Ashes Rise, Born/Dead, No More Art, Piss Test The Chemicals,... Za zmínku stojí dodat, že basák Daniel Husayn stojí za "North London Bomb Factory", kde dává finální mix a master deskám jako The Estranged, Criminal Code, Spectres...
http://www.reddons.com/
https://reddons.bandcamp.com/album/fake-meets-failure
http://derangedrecords.bandcamp.com/album/death-to-idealism

CULT VALUES (D) – Relativně nová kapela členů z různých zemí, které pro změnu spojuje město Berlín. Očekávat můžeme svižný darkpunk s duchem 80tkového post punku hraný od členů CATHOLIC GUILT, BOREDOM, CITY OF DUST,...
http://cultvalues.bandcamp.com/releases

SAME RIVER TWICE - Atmosférický hardcore. Dlouhé vygradované skladby, vystředěná zamlžená kytara, precizní bicí, melodiemi vyjíždějící basa a dvojitá nálož zpěvů. Své kořeny silně usazené ve zlatých devadesátkách, kdy naše životy měnily kapely Children Of Fall či Amanda Woodward. Práce na debutové velké desce lze označit za finální.
http://bandzone.cz/samerivertwice

https://www.facebook.com/pages/Same-River-Twice/792155804130600?fref=ts

místo: Brno - Bajkazyl, Dornych 2a. https://www.facebook.com/bjkzlbrno

Žádné komentáře:

Okomentovat