10. 6. 2014

TRAGEDY (USA) + EVIDENCE SMRTI + DROM

14.6. Brno - Kabinet Múz
Vstup je 170,-. Koncert není vyprodán. Lístky je možné si už koupit pouze na místě a to jen v den koucertu. Jak se říka kdo dřív přijde ten toho víc zažije.

TRAGEDY - Portlandští králové temného melancho hc/punku se vrací po třech letech stylově potřetí zpátky do Brna...a jak už bylo řečeno... Jejich typický rukopis z rukou ex-členů His Hero Is Gone/Uranus, změnil historii hc/punku a tak se jednoduše punkové dějiny dělí na dobu před a po Tragedy, kdy tisíce kapel se snaží/-lo napodobovat ať už lépe nebo hůře svoje modly. Mistrovské skloubení syrového a temně podlazeného stylu protkaného melancho melodiemi, učinili z Tragedy jednu z nejvlivnějších kapel poslední dekády. A co víc, kapela si dokázala zachovat i po letech, kdy počty prodaných desek vydaných na vlastním labelu dosahují desetitisícových počtů, stále svůj 100% DIY přístup.
Tento večer tuzemský temný sound budou hájit hned dvě party: EVIDENCE SMRTI v nové sestavě a s novým materiálem zasáhne fanoušky metalického hc/crustu. O dlouhé výpravné skladby s typicky temnou atmosférou se postarají liberečtí DROM, kteří právě vydali split 12" s ruskými MORO MORO LAND.

Tragedy: http://www.youtube.com/watch?v=S6dItd8gA50
Evidence smrti: http://bandzone.cz/evidencesmrti
Drom: http://www.darkdrom.com/

Žádné komentáře:

Okomentovat